3.miesto - Kata Team (Šimon Majerčík, Anička Udičová, Jakub Kuhajda)
3.miesto - Šimon Majerčík - Kata jednotlivci
Celý článok
1.miesto - Juraj Folkman - Hard Forms Adults
2.miesto - Paťo Procházka - Thaibox Adults
2.miesto - Ľubo Šiška - PointFight Adults
3.miesto - Paťo Procházka - Kicklight Juniors
3.miesto - Ľubo Šiška - PointFight veterans
David Moškovič - COACH
Celý článok
Dnešné výsledky na FORMS WORLD CUP vo Viedni:
Šimon Majerčík - 3.miesto kata jednotlivci
Anička Udičová - 3.miesto kata jednotlivci
Šimon a Anička - 1.miesto kata team
Dávid Moškovič - 3.miesto kata jednotlivci
- 3.miesto kata veteráni
Celý článok
Paťo Prochazka ma za sebou premieru v K1 (juniori "B" -71kg)
Na zapas mu nastupil nahradny super - senior (27r.). Po vyrovnanom boji prehral Paťo R.S.C. v 2.kole (superovi vysiel jeden vydareny, ale rozhodujuci uder na hlavu).
Ziskali sme vynikajuce...
Celý článok
2.miesto - ANIČKA UDIČOVÁ - kata
2.miesto - ŠIMON MAJERČÍK - kata
3.miesto - JAKUB KUHAJDA - kata
3.miesto - JAKUB KUHAJDA - kumite
Celý článok
SZŠ ČESKÁ - 20.06.2016
ROBKO KAŠČÁK, SERGEJ NOZHOV, KAROLÍNKA BAČOVÁ, GLIB KHOKHLOV
9.kyu - biely opasok so žltými koncami
SZŠ DEVÍN - 21.06.2016
MARGARÉTKA CVRKALOVÁ, MATÚŠ PADYCH, FILIP ŽIVNER, FILIP KESELI, DANIEL KRAJČI
9.kyu - biely opasok so žltými koncami
ZŠ KUPECKÉHO, PEZINOK -...
Celý článok
2.miesto - Ludo Sofka - kicklight muži -75kg
2.miesto - Andrej Sofka - kicklight kadeti +60kg
3.miesto - Pato Prochazka - kicklight kadeti +60kg
Celý článok
2.miesto - KATA TEAM (Šimon - Anička - Jakub)
4.miesto - ŠIMON MAJERČÍK - kata chlapci 6.-8.rokov
7.miesto - JAKUB KUHAJDA - kata chlapci 9.-10.rokov
9.miesto - ANIČKA UDIČOVÁ - kata dievčatá 6.-8.rokov
12.miesto - NATÁLKA OGURČÁKOVÁ - kata dievčatá 6.-8.rokov
14.miesto - PAŤO GAJDOŠ - kata chlapci...
Celý článok
4 tituly majstrov sveta pre Snake Dojo !!!
Patrik Procházka - kicklight juniori
Adrian Hubek - kicklight seniori
Maroš Rašla - kicklight veteráni
Dávid Moškovič - hard kata
Celý článok
Výsledky z medzinárodneho turnaja v karate SLOVAKIA OPEN v Bratislave:
4.miesto - kata team (Jakub, Anička, Šimon) 6.-9.rokov
4.miesto - Šimon - kata chlapci 6.-9.rokov
7.miesto - Jakub - kata chlapci 6.-9.rokov
11.miesto - Natálka - kata dievčatá 6.-9.rokov
12.miesto - Anička - kata dievčatá...
Celý článok